Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) di 14 november 2017, 17:05

Let op! Oplichter actief!

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 11:22 uur

HILVERSUM – De politie wilt u waarschuwen voor een oplichtingstruc waarbij een man aan de deur om geld vraagt in de regio Gooi en Vechtstreek, voornamelijk in Hilversum, Huizen, Laren en Bussum.

De politie krijgt sinds enkele weken verschillende meldingen en aangiften over een man die aan de deur om geld vraagt. Hierbij worden verschillende verhalen gebruikt. De ene keer is het een smoes dat hij een buurtbewoner is en zichzelf heeft buitengesloten. Er wordt om geld gevraagd voor een treinkaartje zodat een reservesleutel bij familie opgehaald kan worden. Andere keren vraagt de man om geld voor een taxi of benzine. Het gaat om bedragen die variëren van 5 tot 40 euro.

Onderzoek
De recherche is een onderzoek gestart en heeft een verdachte in beeld. Het onderzoek is nog niet afgerond en deze verdachte is nog niet aangehouden. De recherche vraagt mensen die de afgelopen tijd iemand aan de deur hebben gehad met dit soort verhalen, dit te melden via 0900-8844.

Heeft u iemand aan de deur met dit verhaal, leg dan een signalement vast of maak een foto van de persoon. Geef dan geen geld en bel direct 112!

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.