Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) ma 11 september 2017, 16:16

Beroving met vuurwapen voor paar Louboutins

Laatst bijgewerkt: zondag 11:21 uur

SCHIEDAM – Niet alleen vrouwen vinden een paar Louboutins ’to die for’. Afgelopen nacht dreven deze schoenen een paar mannen op de Noordvestsingel in Schiedam tot een gewapende overval. Er werd zelfs een schot gelost. Gelukkig raakte hierbij niemand gewond.

De kopers en verkoper, een man uit Hilversum die in het gezelschap was van twee familieleden, ontmoetten elkaar zondagavond in Rotterdam en sloten een deal voor de verkoop van de Louboutins. De kopers hadden echter het geld niet bij zich en het hele gezelschap verplaatste zich naar Schiedam, omdat daar het geld zou zijn. Maar toen er betaald moest worden, deelden de ‘kopers’ rake klappen uit en hielden zij de mannen uit Hilversum onder schot. Ze beroofden de verkopers van hun bezittingen én de Louboutins. Tijdens het wegrennen, losten de ‘kopers’ zelfs een schot. Gelukkig raakten er niemand gewond.

De politie is een onderzoek gestart en zoekt getuigen. Heeft u in de nacht van zondag op maandag iets verdachts gezien of gehoord in de omgeving van de Noordvestsingel of het Officierenpad in Schiedam? Dan vragen wij u contact op te nemen met de politie via 0900-8844. Anoniem melden mag ook via 0800-7000 of www.meldmisdaadanoniem.nl.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.