Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) di 20 juni 2017, 21:25

Alarm bij de Rabobank aan de Stephensonlaan

Laatst bijgewerkt: zondag 11:20 uur

HILVERSUM – Dinsdagavond omstreeks 20:00 uur zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een mogelijke poging tot inbraak aan de Stephensonlaan in Hilversum.

Bij de Rabobank is een alarm afgegaan, mogelijk gaat het om een poging de geldautomaat te kraken of saboteren. Volgens de brandweer is er in het pand ook een brandalarm geactiveerd, of er sprake is van een plofkraak is op dit moment niet duidelijk.

De politie heeft in de omgeving gezocht naar eventuele daders, daarbij is ook een politiehelikopter ingezet. Of er iemand is aangetroffen is onbekend.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.