Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) za 14 januari 2017, 17:12

Overleden man aangetroffen 150 meter vanaf zijn auto

Laatst bijgewerkt: zondag 11:18 uur

LAREN – Bij een verkeersongeval dat plaatsvond op zaterdagochtend 14 januari is een 69-jarige man uit Naarden om het leven gekomen.

Rond 05.30 uur troffen agenten op de Hilversumseweg een beschadigde auto aan. Omdat de eigenaar van de auto niet thuis was gekomen, werd er in de omgeving gezocht met een speurhond en een politiehelikopter. Ter de hoogte van afrit A1 Laren werd het levenloze lichaam van de bestuurder gevonden. Na het ongeluk werd een onderzoek gestart door de Verkeersongevallendienst. Daaruit bleek dat er geen andere voertuigen bij het ongeval betrokken zijn geweest en dat de bestuurder door een noodlottig verkeersongeval om het leven is gekomen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.