Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) za 30 juli 2016, 16:26

Agenten vinden drugs in woning na melding vechtpartij

Laatst bijgewerkt: zondag 11:16 uur

HILVERSUM – Vrijdagochtend 29 juli heeft de politie een man aangehouden na een drugsvondst op de Kapteynstraat.

Rond 07.30 uur werd de politie gebeld vanuit een woning aan de Kapteynstraat. Er leek een gevecht gaande en agenten gingen erheen. Toen er niet open werd gedaan, forceerden zij de deur en troffen één man aan die vernielingen had aangericht. In de woning werd een hoeveelheid geld en drugs aangetroffen. De man, een 33-jarige Hilversummer, wilde zich niet laten aanhouden, waarop pepperspray moest worden gebruikt. Hij werd meegenomen naar het politiebureau voor verhoor. De politie heeft de zaak in onderzoek.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.