Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) ma 04 april 2016, 15:28

Man opgepakt na autokraken in Naarden en Blaricum

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 11:15 uur

NAARDEN / AMERSFOORT / BLARICUM – Op maandagochtend 4 april werd in Amersfoort een man aangehouden die ervan wordt verdacht betrokken te zijn bij auto-inbraken in Naarden en Blaricum.

Op donderdag 14 januari werd in Naarden ingebroken bij een bestelbus, die geparkeerd stond op de Energiestraat. Er werden diverse koffers met gereedschap gestolen. Diezelfde dag werd op de Rijksstraatweg in Blaricum tevens een auto-inbraak gepleegd. Ook hierbij werd gereedschap weggenomen. De politie startte een onderzoek en kreeg het vermoeden dat de inbraken verband hielden met elkaar. Vanmorgen, maandag 4 april, kon rond 06.00 uur een verdachte worden aangehouden op de Graaf Janlaan in Amersfoort. De recherche onderzoekt de betrokkenheid van deze man.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.