Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) vr 05 juni 2015, 10:48

Bromfietser aangereden door beschonken automobiliste

Laatst bijgewerkt: zondag 11:12 uur

HUIZEN – Donderdagmiddag rond 17.00 uur heeft een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden op de Naarderstraat. Ter plaatse bleek het te gaan om een aanrijding met letsel.

 

Ter hoogte van de kruising met de Huizerstraatweg en de Flevolaan/Meentweg waren een personenauto en een bromfiets met elkaar in botsing gekomen.

 

De bestuurster van de auto kwam uit de richting van de Meentweg en wilde de Naarderstraat oprijden gaande in de richting van de Huizerstraatweg.

 

De bromfiets kwam vanuit de Naarderstraat en reed in de richting van de Huizerstraatweg. Bij de aanrijding die vervolgens ontstond is de bestuurder van de bromfiets, een 61-jarige man uit Huizen, ernstig gewond geraakt. Het slachtoffer is met spoed vervoerd naar het ziekenhuis. Zijn toestand is nog steeds kritiek.

 

De bestuurster van de auto, een 46-jarige vrouw uit Naarden is ter plekke en naderhand op het politiebureau gecontroleerd op alcoholgebruik.

 

Hieruit volgde een alcoholgehalte van 100 ugl/l. De wettelijke toegestane hoeveelheid is 220 ugl/l. Na een tijd op het bureau te hebben gezeten is de vrouw heengezonden.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.