Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) vr 24 april 2015, 14:19

Inbreker gespot als inbraakalarm afgaat woning Blaricum

Laatst bijgewerkt: zondag 11:12 uur

BLARICUM – Donderdag 23 april werd een man aangehouden die mogelijk een inbraak voorbereidde.

 

Nadat rond 22.00 uur het inbraakalarm afging van een woning aan de Koning Willem III-laan, zag een bewoner iemand rond de woning lopen en belde de politie. Agenten kwamen en zagen een man die voldeed aan het opgegeven signalement lopen op de Crailoseweg. Hij had geen goede verklaring waarom hij daar liep en bleek inbrekerswerktuigen bij zich te hebben. De man, een 46-jarige Amsterdammer, werd aangehouden en meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.