Redactie 112 0 reactie(s) za 14 maart 2015, 14:24

Man (18) bezoekt horeca Emmastraat met drugs op zak

Laatst bijgewerkt: zondag 11:12 uur

HILVERSUM – Zaterdag 14 maart heeft de politie een man aangehouden die drugs bij zich had.

 

Rond 03.20 uur kreeg de politie melding dat een man drugs bij zich had in een horecagelegenheid aan de Emmastraat. De 18-jarige man uit Hollandse Rading had zich aan een medewerker daar ontworsteld en was naar buiten gerend. Op basis van het opgegeven signalement kon de man ter hoogte van de taxistandplaats aangehouden worden en werd meegenomen naar het bureau. Daar werd hij na verhoor ingesloten. De drugs die hij bij zich had, zijn in beslag genomen.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.