Logo 112Hilversum

Redactie 112 0 reactie(s) do 05 maart 2015, 16:29

Hilversummer gaat er vandoor met buitenboordmotor

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 11:11 uur

NAARDEN – In de nacht van woensdag 4 op donderdag 5 maart hielden agenten een man aan die ervan verdacht wordt een buitenboordmotor te hebben gestolen.

 

Rond 04.40 uur meldde een getuige dat hij wakker geworden was van gerommel aan zijn woonboot in de jachthaven. Hij zag hoe een man de buitenboordmotor van zijn boot aan het demonteren was. De politie werd ingeschakeld, de man was inmiddels met de buitenboordmotor verdwenen. Op de IJselmeerweg vonden agenten de motor terug. In de omgeving zagen ze een man, 46 jaar uit Hilversum en een bekende van de politie, die voldeed aan het signalement. Hij werd aangehouden.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Hilversum

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Hilversum
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.